МІЖНАРОДНА ІНТЕГРОВАНА ПРОГРАМА ПІДГОТОВКИ ТРЕНЕРІВ
(Україна – Франція – Італія – Польща)

 

INTERNATIONAL PROGRAM “TRAINING OF TRAINERS” TOT-EUROPEAN

Дізнатись більше
UKR ENG

Про програму
Учасникам TOT-EUROPEAN пропонується 4-ступенева програма, кожний сезон/ступінь якої зорієнтований на засвоєння і опанування комплексу знань і навичок від базового рівня володіння навичками (basic proficiency skills) до вищого загального рівня володіння навичками (higher general level of skills). Надалі слухачі матимуть можливість спеціалізації залежно від обраної сфери тренерської практики: бізнес-тренінг, психологічний тренінг, громадський тренінг, навчальний тренінг та ін., отримуючи при цьому вищий спеціалізований рівень володіння навичками (higher level of specialized skills). Середня тривалість ступеня – 3-4 місяці (216 – 432 акад. год.) Загальний термін опанування повної базової системи знань і навичок безпосередньо залежить від успішності навчання і наполегливості опанування практичного досвіду слухача і може бути пройдений швидше, аніж за 4 академічні семестри/сезони.
По завершенню навчання слухачі отримують Сертифікат навичок (опанування сезону/ступеня) або Сертифікат набутого рівня (опанування комплексу сезонів/ступенів) міжнародного зразка.

 

Розклад занять передбачає зручні можливості для всіх, хто працює або навчається (щотижневі або двічі на місяць триденні навчальні модулі – п’ятниця, субота, неділя), скайп-сесії, кластерні (блочні) сесії. Для іногородніх учасників передбачене забезпечення проживання.

 

Практичні сесії проводитимуться на базі організацій-засновників і партнерів (Україна, Польща, Італія). Вже у поточному семестрі можлива участь у реальних тренінгових проектах і програмах, що реалізуються засновниками та викладачами Програми.

 

 

Програмою передбачена щорічна Грантова підтримка навчання для різних категорій учасників: студентів та аспірантів, що навчаються на денній формі навчання, вчителів, дитячих психологів та представників громадських організацій, які працюють з проблемами дитячої міграції в Україні, та ін.

Місце проведення занять: м. Київ, Східно-Європейський Інститут Психології, вул. Голосіївська, 13, оф. 529-530 (метро «Голосіївська» або «Деміївська»).

Місце проведення тренерських майстерень, практичних сесій, кваліфікаційних модулів: на базі організацій-співзасновників і партнерів (Україна, Польща, Німеччина, Італія, Франція)

Сконтактуйте з нами

Ми завжди відкриті до пропозицій і співпраці. Й, звісно, - завжди готові допомогти!
Напишіть нам просто зараз!

آپلود عکس